Murat ÜSTÜNDAL

Üstün Grup Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Murat ÜSTÜNDAL, 25 Ekim 1971 tarihinde Ankara’da doğdu.

Ankara Üniversitesi’nde İşletme eğitimi alan Üstündal, askerlik hizmetini tamamladıktan sonra; Demirkent Yapı Kooperatifi Merkez Yöneticisi olarak çalışma hayatına başladı. Esyav Vakfı Genel Koordinatör Yardımcılığından sonra ilk inşaatından itibaren Armada Alışveriş ve İş Merkezi’nde çeşitli kademelerde 20 yıl Yöneticilik yapmıştır.

Toplam 4.500 çalışan ve günlük ortalama 30.000 kişinin giriş yapmakta olduğu 125.000 m2’lik toplam alanı kapsayan Armada Alışveriş ve İş Merkezi’nin; tanıtım, reklam, pazarlama, kiralama, teknik (ısıtma, soğutma, aydınlatma, bakım-onarımları), silahlı ve silahsız 95 güvenlik görevlisi, 85 temizlik personeli, peyzaj, inşaat, hukuk, muhasebe ve finans olmak üzere bütün birimleri ile Yöneticiliği yapmıştır.

Kooperatif, Vakıf, Alışveriş Merkezi, İş Merkezi ve Konut Yöneticiliği ile geçen 25 yıllık deneyim ile 2019 Yılından itibaren serbest profesyonel konut yöneticiliğine adım atan Murat ÜSTÜNDAL, 2020 yılından itibaren Üstün Grup Yönetim Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş. İcra Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

 
Hemen teklif almak için bizi arayın
İletişime Geçin : 0312 284 0 444